Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
x

Startujemy! Wy też!

7 Styczeń 2015
Startujemy! Wy też!

Rozpoczął się nowy rok. Każdy ma nowe plany i cele. Główne cele Fundacji Ekologicznej ARKA od 10 lat są niezmiene: łączyć ekologię z działaniami społecznymi. Stąd pomysł na akcję "365 reklamówek śmieci".

Zadania podejmuje się Wojciech Owczarz, prezes Fundacji Ekologicznej ARKA z nadzieją, że znajdą się PRZYJACIELE z bliska i z daleka, którzy zaangażują się w zbieranie śmieci. Po co, skoro wiadomo, że nie posprzątamy wszystkich śmieci? Po to, żeby MÓWIĆ WIĘCEJ I SZERZEJ o tym jak wiele jest sposobów, aby w każdym domu, szkole, przedszkolu, biurze, bibliotece i wielu, wielu innych miejscach powstawało mniej śmieci niż do tej pory.

- Przez cały rok zamierzam zebrać właśnie 365 reklamówek i zachęcam do podobnych działań innych. Akcji będzie towarzyszyła edukacja na temat ograniczania odpadów opakowaniowych i ekokonsumcji. - zapowiada Wojciech Owczarz. Pierwsze dwie reklamówki z symbolicznych 365 Wojtek zebrał na szlaku górskim na Magurkę Wilkowicką w Beskidzie Małym.