Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
x

Torba za surowce

27 Marzec 2016
Torba za surowce

Doceniasz sztukę, cenisz przyrodę? Jeśli tak, to zbierz surowce wtórne i przynieś do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów w centrum Bielska-Białej, a otrzymasz unikalną ekologiczną torbę zaprojektowaną przez znanych artystów: Andrzeja Mleczkę, Krzysztofa Kokoryna, Dariusza Paczkowskiego, Małgorzata Rozenau, Wiesława Łysakowskiego i Alicję Jakimow. Dla kibiców TS Podbeskidzie - torba specjalna!

Partnerzy akcji: Urząd Miejski w Bielsku-Białej, Zakład Gospodarki Odpadami. Dofinansowanie ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach. 

Bądź z zebranymi surowcami - makulaturą i szkłem - 2 kwietnia w godz. 9.00-17.00 w nowym Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów (róg ul. Leszczyńskiej i Straconki), gdzie odbędzie się specjalna zbiórka surowców wtórnych. 

Torbę będzie można otrzymać za 30 kg makulatury lub 30 kg szkła (butelki,słoiki).Pieniądze za sprzedane surowce to zakup rowerów dla dzieci z domów dziecka i świetlic środowiskowych, tak jak podczas akcji www.rowerpomaga.pl.

Akcja odbędzie się także maju i w czerwcu. Fundacja Ekologiczna ARKA zachęca każdego z uczestników do zebrania wszystkich wzorów ekologicznych toreb – na zasadzie zbierz je wszystkie. Na uczestników czeka 3000 toreb. 

Już teraz TUTAJ - na Facebooku można zobaczyć wszystkie wzory i oddać swój głos na najładniejszą torbę.